Zaznacz stronę
Wynajem długoterminowy

Podstawowe informacje

Wynajem długoterminowy

Wypożyczalnia, wynajem samochodów Katowice – Śląsk

Wypożyczalnia Vector24 działa na rynku wynajmu samochodów od 1997 roku. Cechuje nas doświadczenie, rzetelność, punktualność. Dbamy o każdego klienta. Nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ulicy Wojewódzkiej 48. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody osobowe, busy, mini busy, dostawcze oraz samochody specjalistyczne tj. do przewozu osób niepełnosprawnych.

Oferujemy wynajem długoterminowy  oraz krótkoterminowy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Naszym priorytetowym celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. W naszej ofercie znają Państwo samochód na każda kieszeń. Niskie konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i skorzystania z naszych usług. Niska cena! 100{5c2b72955e42fc951175e0c8df2e7272e1af9fafb07c648652960858890612e0} zadowolenia.

Wynajem długoterminowy

Wynajem samochodów na Śląsku

Katowice są stolicą aglomeracji śląskiej bardzo prężnie rozwijającego się regionu w Polsce. Wynajmując samochód w Katowicach stajecie się Państwo mobilni, niezależni i bez problemów przemieszczacie się pomiędzy miastami Śląska, Zagłębia i całej Polski a nawet Europy.

Wynajem długoterminowy

Wypożyczenie samochodu na lotnisku

Wynajem samochodu na jednym z lotnisk południowej Polski to idealny sposób na szybkie i komfortowe dotarcie o obranego celu. Nie musicie już korzystać z komunikacji miejskiej, godzinami czekać na spóźniający się pociąg czy też korzystać z drogich taksówek. Wynajem samochodu na lotnisku w Katowicach, Krakowie, we Wrocławiu a nawet w Rzeszowie. Zadzwoń, napisz i zamów,  podstawimy samochód na czas specjalnie dla Ciebie.

 

Wynajem długoterminowy

Pozostałe korzyści wynajmu długoterminowego:

  • wypożyczalnia likwiduje szkody komunikacyjne za wynajmującego,
  • firma omija długotrwałe i kłopotliwe procedury kredytowania i leasingu pojazdu(ów),
  • firma opłaca jedynie stałą miesięczną stawkę przez cały okres wynajmu,
  •  firma otrzymuje jedną fakturę stanowiącą koszt,
  • dla firm z mniejszą ilością pojazdów: firma korzysta z upustów wynegocjowanych przez wypożyczalnię u dealerów oraz posiada zawsze nowe pojazdy,
  • dla firm z dużą ilością pojazdów: firma ogranicza koszty i upraszcza problem zarządzania parkiem pojazdów,
  • jasna i łatwa do przewidzenia kalkulacja obsługi floty samochodów,
  • firma opłaca jedynie stałą miesięczną stawkę oraz niezbędne koszty eksploatacyjne, takie jak paliwo, żarówki, płyn do spryskiwaczy,
  • umowa zawierana jest na minimum 1 miesiąc (30 dni) lub jego wielokrotność,
  • indywidualnie dla klienta kalkulujemy stawki, limit kilometrów, zamawiamy konkretny model samochodu oraz na życzenie oklejamy go reklamą.